Mocne poczatki

Strona nabiera mocy, z dnia na dzień pojawia się coś nowego. Ogólny zarys i koncepcję można już zauważyć przechadzając się po jakże „rozbudowanych” działach blogi, youtube i fotoblogi. Aktualnie w grafiku widnieje zapis „poszukiwanie MOCNYCH blogów”, co  czynie niestety strasznie powoli, no ale każdy dodany blog etc musi sobą coś reprezentować. Co zauważyłem do tej pory, choć me poszukiwania długo nie trwają, to to że najlepiej wyglądają blogi pań. Dbają one o estetykę wyglądu oraz przejrzysty układ strony, ale to pewnie czysty przypadek… panowie tez przecież potrafią, prawda?!
Pierwsze kategorie, które zyskały już swoich reprezentantów to blogi kulinarne (tutaj dominacja kobiet), blogi o książkach i blogi podróżnicze. Są to jak na razie nieliczne pozycje no ale to dopiero początek.

Kulinaria prezentują się niezwykle okazale, wiele przepisów na niecodzienne dania okraszone pięknymi zdjęciami i obszernym opisem dotyczącym składników i sposobu przygotowania.  Jeżeli kogoś interesują takie tematy to na pewno spodobają mu się dotychczas wybrane blogi. Miejmy nadzieje że będą one swojego rodzaju motywacją do próbowania swoich sił w kuchni, ale prosimy uważać, żeby nie puścić chałupy z dymem…

Dział poświęcony książkom nie odstaje poziomem od kulinariów i także jest bogaty w treści recenzenckie i zdjęcia okładek opisywanej książki. Obiektywne opinie recenzentów z pewnością pomogą w wyborze następnej książki, którą będziemy chcieli przeczytać. Nowością dla mnie są książki czytane przez lektorów, recenzje także takich pozycji można znaleźć na blogach książkowych. Zawierają one długość książki zawartą nie w stronach a w minutach potrzebnych na jej wysłuchanie, ciekawa sprawa, ale czy nie ulatnia się tutaj piękno książek? Opinie na ten temat pozostawiam wam.

Na koniec blogi podróżnicze, tutaj robi się bardzo ciekawie. Odwaga jaką charakteryzują się autorzy tych blogów jest godna pozazdroszczenia. Większość z nich porzuca swoje dotychczasowe życie i wyrusza w nieznane, w podróż dookoła świata. Jeżeli lubisz podróżować… a może… osobiście chciałbyś wyruszyć w taką podróż po Azji czy Ameryce Południowej, koniecznie zapoznaj się z zapiskami ludzi, którzy właśnie teraz są w trakcie takiej wyprawy. Dowiesz się na co uważać i czego unikać, a także gdzie warto i powinno się zawitać podczas podróży. Jeżeli nie jesteś zdecydowany, masz możliwość obejrzenia setek zdjęć z różnych zakątków świata. To właśnie nasi podróżnicy robią je po to, żeby pokazać Ci jaki świat jest piękny i że warto go zwiedzić. Pozostawia to piękne wspomnienia na całe życie.

1 Comment

  1. Rafał z szczecinogrody.pl /

    Właśnie zakładam blog o ogrodach, projektowaniu ogrodów i realizacji. Znalazłem tu wiele informacji, które z pewnością wykorzystam. Dzięki! i pozdrawiam serdecznie 🙂

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *