Blogi Ekonomiczne

Interesujesz się ekonomią i gospodarką światową lub lokalną? Odwiedź najlepsze blogi ekonomiczne, które prowadzą profesorowie ekonomi oraz ludzie którzy odnieśli znaczne sukcesy na rynku finansowym. Powiększ swoją wiedzę ekonomiczną i spróbuj zrozumieć sytuacje gospodarczą świata.

Ekonomia jest bardzo ciekawą nauką. Uczy nas tego jak działa rynek finansowy na świecie, jest to bardzo cenna wiedza. Mając opanowane podstawy ekonomii można nie martwić się o to, że zostaniemy oszukani lub o to że stracimy wszystkie swoje oszczędności. Lecz dopiero zagłębiając się bardziej w temat, dostrzeżemy na czym to wszystko polega. Cenną wiedzą często chcą się z nami podzielić osoby związane z ekonomią. Prowadzą blogi o ekonomii, na których chcą uświadamiać ludzi na czym to wszystko polega, chcą żebyśmy nie dali się oszukiwać rządom, które coraz częściej żerują na niewiedzy ludzi i bez skrupułów to wykorzystują. Zapoznaj się z proponowanymi przez nas pozycjami i spróbuj nabyć niezbędnej wiedzy, która często otwiera oczy na sprawy, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Bądź świadomy!

1 Comment

  1. Zapraszam na Kryzys Blog Instytutu Misesa, gdzie zajmujemy się monitoringiem kryzysu gospodarczego w strefie euro i nie tylko.

    http://kryzys.mises.pl

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *