Blogi Mlodziezowe

Nastolatkowie to chyba największa grupa społeczna, która zajmuje się pisaniem blogów. Raz są to blogi bardzo wciągające i warte przeczytania a z drugiej strony stoją te nie warte nawet chwili uwagi. Na naszej liście znajdują się tylko i wyłącznie te pierwsze czyli najlepsze blogi młodzieżowe. Opowiadają one o problemach nastolatków i ich przygodach w młodzieńczym życiu.

Okres dojrzewania wśród młodzieży to okres manifestacji swoich przekonań, racji i upodobań. Jest to bardzo ważny okres w życiu każdego człowieka. Kształtuje się wtedy nasza osobowość i charakter. Blogi młodzieżowe pisane są przez nastolatków w okresie buntu. Za pomocą bloga młodzieżowego, chcą oni pokazać światu jacy są, jaką mają osobowość oraz pragną uzyskać akceptacje otoczenia. Niestety o taką akceptacje w internecie jest bardzo ciężko. Tutaj poniekąd każdy jest anonimowy i może w pewnym stopniu czuć się bezpiecznie, wyrażając czasem krzywdzące oponie na temat innych. Dlatego często na blogach młodzieżowych możemy spotkać się z kontrowersyjnymi wpisami młodych ludzi, którzy pragną wyrazić siebie i swoje przekonania.

1 Comment

  1. rudaaaa17 /

    chciałabym poznać chłopaka który będzie chociaż trochę romantyczny;*, fajnie byłoby tez gdyby grał na gitarze … tylko niestety nigdzie takiego nie ma:(

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *